STRIEBORNÉ ŠPERKY

Ak hľadáte kvalitné strieborné šperky, ste na tom správnom mieste. V SIlver.ag si môžete kúpiť strieborné retiazky, prstene, náušnice, prívesky, náramky. Strieborné šperky máme skladom a vždy zasielame maximálne do 48 hodín od objednávky!
DODÁVKA TOVARU

Pre Vaše maximálne pohodlie Vám ponúkame viacej možností doručenia tovaru. Slovenská pošta - Šperky Vám zašleme prostredníctvom Slovenskej pošty ako cenný list/balík. Nakoľko máme všetky ponúkané šperky skladom, expedujeme do 24 hodín a šperky máte doma väčšinou už na druhý pracovný deň po objednaní.
SILVER AG

Naša spoločnosť je jedným z najväčších výrobcov, dovozcov a predajcov strieborných šperkov v strednej Európe. Disponujeme vlastnými administratívnymi, skladovými a výrobnými priestormi.

Naše výrobné linky prevažne japonskej a nemeckej výroby patria k špičke vo svojej triede. Kvalita práce našich remeselníkov a dizajnérov je vysoká. Tovar držíme skladom a preto sú naše expedičné doby vo väčšine prípadov do 24 hod. od prijatia objednávky.
STRIEBORNE NÁUŠNICE

Vo všeobecnosti sa strieborné náušnice volia podľa vkusu, mali by sa však prispôsobovať typu použitia a vlasom. K dlhým, výrazným vlasom, volíme dlhšie a výraznejšie náušnice, a naopak. V prípade slávnostných účesov (vlasy vyčesané dohora) volíme dlhé náušnice (retiazkové alebo paličkové), prípadne masívnejšie kruhové náušnice.
Kvalitné strieborné šperky, prstene, retiazky, náušnice..
Náušnice strieborné
Napichovacie s motýlikovým uzáverom. Grécky jemne satinovaný vzor so vsadeným zirkónom..
Náušnice krúžky
Napichovacie s motýlikovým uzáverom. Jednoduchý vzor dvoch spojených kruhových zirkónov.
Náušnice polkruhy
Moderný vzor nespojených polkruhov so žltým zirkónom..
info
info
infoCopyrignt 2009 www.sperky-prsten.sk. Všechna práva vyhrazena.

Strieborné náušnice v rôznych farebných variáciách,
info
info
+
+
+