STRIEBORNÉ ŠPERKY

Ak hľadáte kvalitné strieborné šperky, ste na tom správnom mieste. V SIlver.ag si môžete kúpiť strieborné retiazky, prstene, náušnice, prívesky, náramky. Strieborné šperky máme skladom a vždy zasielame maximálne do 48 hodín od objednávky!
BEZPEČNÝ NÁKUP

Doporučujeme Vám preverenie spoločnosti od ktorej šperky kupujete. Mnohé spoločnosti predávajúce na Internet, sú len tzv. garážové firmy, ktoré nemajú vlastné priestory, ani vlastný tovar. Naša firma Silver.ag má vlastné sklady a šperky, ktoré ponúkame máme skladom.
SILVER AG

Naša spoločnosť je jedným z najväčších výrobcov, dovozcov a predajcov strieborných šperkov v strednej Európe. Disponujeme vlastnými administratívnymi, skladovými a výrobnými priestormi.

Naše výrobné linky prevažne japonskej a nemeckej výroby patria k špičke vo svojej triede. Kvalita práce našich remeselníkov a dizajnérov je vysoká. Tovar držíme skladom a preto sú naše expedičné doby vo väčšine prípadov do 24 hod. od prijatia objednávky.
TOVAR MI NESEDÍ

Naša spoločnosť poskytuje záruku vrátenia peňazí. Pokiaľ Vám zakúpený tovar nevyhovuje, zašlite nám ho naspäť a my Vám vrátime peniaze (bližšie informácie v sekcii Všeobecné podmienky).
Tip: Nechajte si zmerať veľkosť prsta
Zájdite do najbližšieho "kamenného" zlatníctva/strieborníctva a nechajte si zmerať veľkosť prsta zlatníckymi krúžkami.
Kvalitné strieborné šperky, prstene, retiazky, náušnice..
Prsteň strieborný, kruh
Prsteň strieborný, Ag 925/1000. S kamienkami (CZ - zirkón). Zaujímavý vzor
Prsteň´ obdĺžnik
Prsteň strieborný, Ag 925/1000. S kamienkami (CZ - zirkón).
Prsteň obrúčka
Širšia obrúčka s osadeným štvorcovým zirkónom v striebornej obrube..
info
info
infoCopyrignt 2009 www.sperky-prsten.sk. Všechna práva vyhrazena.

Strieborné prstene - hladké prstene - prstene s kameňmi
info
info
+
+
+