STRIEBORNÉ ŠPERKY

Ak hľadáte kvalitné strieborné šperky, ste na tom správnom mieste. V SIlver.ag si môžete kúpiť strieborné retiazky, prstene, náušnice, prívesky, náramky. Strieborné šperky máme skladom a vždy zasielame maximálne do 48 hodín od objednávky!
SPRÁVNA VEĽKOSŤ PRSTEŇA

Nechajte si zmerať veľkosť prsta. Zájdite do najbližšieho "kamenného" zlatníctva/strieborníctva a nechajte si zmerať veľkosť prsta zlatníckymi krúžkami. Odmerajte si veľkosť prsta šnúrkou. Jendoducho si omotajte prst šnúrkou (pozor aby nebola príliš utiahnutá, ale ani veľmi voľná - prsteň musí prejsť aj cez kĺb) a odmerajte jej dĺžku v mm.
SILVER AG

Naša spoločnosť je jedným z najväčších výrobcov, dovozcov a predajcov strieborných šperkov v strednej Európe. Disponujeme vlastnými administratívnymi, skladovými a výrobnými priestormi.

Naše výrobné linky prevažne japonskej a nemeckej výroby patria k špičke vo svojej triede. Kvalita práce našich remeselníkov a dizajnérov je vysoká. Tovar držíme skladom a preto sú naše expedičné doby vo väčšine prípadov do 24 hod. od prijatia objednávky.
NÍZKE CENY NAŠICH PRODUKTOV

Neskrývame sa za žiadne akcie ani neprehľadné výpredaje. Náš tovar je vždy za najnižšie možné ceny. V porovnaní s konkurenciou sme často niekoľkokrát lacnejší pri omnoho vyššej kvalite. 114.000 ks strieborných šperkov máme trvalo skladom.

Našim cteným zákazníkom navyše pri registrácii a pravidelných odberoch ponúkame ďalšie zaujímavé zľavy a darčeky. DARČEKY: krabička na šperky, merač veľkostí prstov a zľavový kupón na nákup všetkých našich klenotov. Pri objednávke nad € 20.- navyše podložka pod myš ZDARMA!
Kvalitné strieborné šperky, prstene, retiazky, náušnice..
Náramok strieborný
Náramok strieborný, Ag 925/1000. Trojitý náramok s guličkami obrúsenými do osemhranu (diamond-cut)..
Náramok dvojitý
Náramok strieborný, Ag 925/1000. Prekrásny dvojradový náramok tvorený zlatnícky..
Náramok  figaro
Náramok strieborný, Ag 925/1000. Retiazkový vzor, Plochý, brúsený..
info
info
infoCopyrignt 2009 www.sperky-prsten.sk. Všechna práva vyhrazena.

Strieborné retiazky - veľký výber kvalitných strieborných retiazok
info
info
+
+
+